chalet te koop plaats Maia

Chalets kopen in Maia. Plaats Maia is gelegen in provincie Porto, in regio Maia. portugal-casa heeft momenteel 2535 chalets te koop staan in Maia of in de buurt. Deze staan verspreid over een totaal van 182 pagina's. De gemiddelde prijs van chalets in Maia op portugal-casa bedraagt € 382.136.

uw zoek criteria:

kaart
geen objecten gevonden
suggesties: 2535 gevonden

pagina 102 van 182

appartement Vila Nova de Gaia

(Vila Nova De Gaia)

Vila Nova de Gaia Vila Nova De Gaia appartement foto 321762
554 880 € 3 -

Te koop appartement in Vila Nova de Gaia in de mooie regio Vila Nova De Gaia. Appartement te koop...

appartement Vila Nova de Gaia

(Vila Nova De Gaia)

Vila Nova de Gaia Vila Nova De Gaia appartement foto 321761
580 380 € 3 -

Appartement te koop bij ons bekend onder referentienummer SD/04178. Appartement met in totaal 3 kamers. Appartement met mooi terrein...

appartement Vila Nova de Gaia

(Vila Nova De Gaia)

Vila Nova de Gaia Vila Nova De Gaia appartement foto 321760
549 780 € 3 -

Appartement in de verkoop met een oppervlakte van 132 m2. Appartement te koop bij ons bekend onder referentienummer SD/04177....

appartement Vila Nova de Gaia

(Vila Nova De Gaia)

Vila Nova de Gaia Vila Nova De Gaia appartement foto 321759
1 703 400 € 4 -

Dit onroerend goed in portugal wordt bemiddeld door Cn Sede. Appartement met mooi terrein en tuin van 226 m2....

appartement Matosinhos

(Matosinhos)

Matosinhos Matosinhos appartement foto 321753
430 000 € 2 -

In de verkoop appartement in postcode gebied 4450-407 in Matosinhos. Koop in Matosinhos in portugal voor slechts 430000...

huis Porto

(Porto)

Porto Porto huis foto 321751
22 000 € - -

Koop in Porto in portugal voor slechts 22000 euro. Huis te koop in de regio Porto. Huis met...

terrein Pedroso

(Vila Nova De Gaia)

Pedroso Vila Nova De Gaia terrein foto 321747
230 000 € - -

In de verkoop terrein in postcode gebied 4415-151 in Vila Nova De Gaia. Te koop terrein in de regio...

appartement Vila Nova de Gaia

(Vila Nova De Gaia)

Vila Nova de Gaia Vila Nova De Gaia appartement foto 321746
320 000 € 2 -

Te koop appartement in Vila Nova de Gaia in de mooie regio Vila Nova De Gaia. Dit onroerend goed...

terrein Pedroso

(Vila Nova De Gaia)

Pedroso Vila Nova De Gaia terrein foto 321743
180 000 € - -

Terrein in de verkoop met een oppervlakte van 308 m2. Terrein te koop bij ons bekend onder referentienummer SD/04114....

terrein Argoncilhe

(Santa Maria Da Feira)

Argoncilhe Santa Maria Da Feira terrein foto 321740
135 000 € - -

Terrein te koop bij ons bekend onder referentienummer SD/04090. Terrein in de verkoop met een oppervlakte van 690 m2....

appartement Sandim

(Vila Nova De Gaia)

Sandim Vila Nova De Gaia appartement foto 321738
315 000 € 2 -

Appartement in de verkoop met een oppervlakte van 92 m2. Te koop appartement in Sandim in de mooie regio...

appartement Vila Nova de Gaia

(Vila Nova De Gaia)

Vila Nova de Gaia Vila Nova De Gaia appartement foto 321722
265 000 € 1 -

Appartement te koop in de regio Porto. Dit onroerend goed in portugal wordt bemiddeld door Cn Sede. Te koop...

appartement Vila do Conde

(Vila Do Conde)

Vila do Conde Vila Do Conde appartement foto 321721
950 000 € 4 -

Te koop appartement in Vila do Conde in de mooie regio Vila Do Conde. Koop in Vila do Conde...

appartement Arcozelo

(Vila Nova De Gaia)

Arcozelo Vila Nova De Gaia appartement foto 321719
290 000 € 295 000 € 3 -

Dit onroerend goed in portugal wordt bemiddeld door Cn Sede. In de verkoop appartement in postcode gebied 4410-472 in...